Triumf pracowników PKP CARGO SERVICE w XXIV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PKP S.A. i Prezydenta ZZM.

28 Czerwca, 10:30

Drużyna pracowników PKP CARGO SERVICE zajęła I miejsce w XXIV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PKP S.A. i Prezydenta Związku Zawodowego Maszynistów. Turniej odbył się w dniach 22-23 czerwca br. w miejscowości Borne Sulinowo. Naszemu zespołowi kibicował m.in. Wiceprezes Zarządu PKP CARGO SERVICE Zbigniew Prus.

W Turnieju wzięło udział 21 drużyn reprezentujących różne przedsiębiorstwa z branży kolejowej z całego kraju oraz zespół z Czech. PKP CARGO SERVICE reprezentowała 20-osobowa drużyna w składzie:

- Kamil Ciszkiewicz - Marcin Skamaj
- Bartłomiej Gilewski - Kamil Skoczylas
- Krzysztof Hajduga - Jakub Stefaniak
- Mateusz Jakubczyk - Daniel Stefański
- Patryk Kucharz - Kamil Szpiech
- Marcin Lach - Łukasz Świętek
- Krzysztof Majewski - Piotr Uberman
- Michał Mańka - Jakub Zimnal
- Łukasz Rozmus - Jacek Chmielarski
- Sebastian Rusek - Dariusz Wrzoskiewicz

 

PKP CARGO SERVICE rozgrało w trakcie Turnieju wiele zaciętych pojedynków. Zaangażowanie naszych zawodników pozwoliło na pokonanie, uważanej za jednego z faworytów, drużyny Intercity Południe wynikiem 4:0 oraz zremisowanie z twardo grającą drużyną z Czech (1:1). W półfinale zwycięstwo z drużyną Przewozy Regionalne Kielce wynikiem 2:1 otworzyło naszej drużynie drogę na szczyt.

W wielkim finale drużyna PKP CARGO SERVICE spotkała się z reprezentacją PKP CARGO S.A. Południowy Zakład, która to po wyczerpującym pojedynku oraz strzale z rzutu karnego została pokonana przez naszych zawodników wynikiem 1:0.

Drużyna PKP CARGO SERVICE zakończyła Turniej z bilansem 10 zdobytych bramek oraz 2 straconych. Na uwagę zasługują także indywidulane osiągnięcia naszych reprezentantów, wśród których należy wyróżnić: p. Jakuba Stefaniaka – 6 bramek, p. Patryka Kucharza – 4 bramki oraz p. Piotra Ubermana, który uzyskał tytuł najlepszego bramkarza Turnieju.

Wszystkim zawodnikom PKP CARGO SERVICE gratulujemy sukcesu i sportowej postawy!